Юрій Сьомін: «Для нас конспекти Лобановського були цінними, ми їх аналізували»

Динамо Київ 29 Грудня, 13:00 964
Юрій Сьомін: «Для нас конспекти Лобановського були цінними, ми їх аналізували»  | 19-27
Екс-тренер київського «Динамо» Юрій Сьомін порівняв методи роботи Валерія Лобановського та Фабіо Капелло, який після невдалого для Росії ЧС ні перед ким не звітував.

Екс-тренер київського «Динамо» Юрій Сьомін порівняв методи роботи Валерія Лобановського та Фабіо Капелло, який після невдалого для Росії ЧС ні перед ким не звітував.

«Для того щоб тренери звітували, відповідний пункт треба прописувати в їх контрактах: мовляв, після певного етапу тренер доповідає про проведену роботу. В іншому випадку - штраф.

Це росіянину можна на словах сказати: «Іди відзвітуй». І він побіжить. А іноземець буде кивати на контракт.

Капелло, до речі, виступав перед нами. Я попросив, щоб Об'єднання вітчизняних тренерів отримало записи всієї підготовки національної збірної. Їх можна було б показати молодим фахівцям, і вони змогли б побачити - так знаменитий Капелло підготував команду, так вона підійшла до турніру. Не довелося б все аналізувати.

Коли прийде новий тренер, у нього теж повинна бути можливість порівнювати свою роботу з тим, що було до нього. Після Лобановського, приміром, залишилися всі конспекти, ми їх дивилися і аналізували під час навчання в ВШТ. Для нас це було цінне. А те, що відбувається зараз, погано. Чому Адвокат зібрався і поїхав з Польщі прямо додому? Чому не відзвітував? Те ж саме стосується і Хіддінка. Чи не прописали у них це зобов'язання в контракті. Значить, самі винні», - заявив Сьомін в інтерв'ю «СЭ».