Екс-голкіпер збірної України: «У мене російський паспорт, але я проти того, що трапилось в Криму»

Футбол України 29 Грудня, 15:51 773
Екс-голкіпер збірної України: «У мене російський паспорт, але я проти того, що трапилось в Криму»  | 19-27
Екс-голкіпер «Таврії», «Сент-Етьєна» і збірної України Максим Левицький поділився думкою про події в Криму.
Екс-голкіпер «Таврії», «Сент-Етьєна» і збірної України Максим Левицький поділився думкою про події в Криму.

«Я поїхав з Криму на 10 років своєї ігрової кар'єри, яку провів переважно в Росії. По закінченню кар'єри якийсь час жив у Москві. Але після того, як у нас народилася друга дитина, на сімейній раді ми прийняли рішення повернутися до Сімферополя. Вирішили, що з точки зору здорового життя для людини краще жити в Криму, ніж у столиці Росії. Живу тут в приватному будинку.

Працюю в дитячій футбольній школі тренером-методистом. Намагаюся передати молодим кримським футболістам і їх тренерам ті знання, які сам придбав за свою футбольну кар'єру. Може, комусь і знадобляться. Хоча, в світлі останніх подій навколо Криму, це виглядає, м'яко кажучи, проблематично.

Кримський футбол? Тут більше політики, ніж футболу. У мене російський паспорт, але я проти багатьох речей, які цього року трапилися в Криму.

Мій син перевівся з московського ВНЗ в київський. Це було його особисте рішення. У Києві він відчуває себе комфортніше, ніж у Москві. Я радий, що у мого сина активна громадянська позиція, яку він висловлює своїми конкретними вчинками», - розповів Левицький.