Артем Франков: «Реброву вдалося повернути нам Команду»

Динамо Київ 29 Грудня, 17:58 999
Артем Франков: «Реброву вдалося повернути нам Команду»  | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» висловив свою думку про гру київської команди.

Головний редактор журналу «Футбол» висловив свою думку про гру київської команди.

«Динамо» при Сергії Реброві виглядає зовсім інакше, і, погодьтеся, це на краще, багато краще! Справа не у відступі конкурентів, точніше, не тільки в ньому - новому тренеру вдалося переломити ставлення динамівців до справи, навчити їх знову отримувати задоволення від гри і повернути нам Команду. Не захвалюю, ні в якому разі, роботи багато «, - зазначив Артем Франков.

«Але, на відміну від минулих перерв і вікон, що не селекційної. Не дивуйтеся, якщо новачків у «Динамо» взимку не буде зовсім. Хіба що хтось з орендованих повернеться, ті, які отримають шанс на зборах. Може і дехто переміститися, хоча нині влаштувати гравців на пристойні умови та ще й під ігрову практику дуже складно! Головне - щоб не пішов ніхто з основних. Та не так, щоб в них вчепилися і не відпустили, а щоб самі гравці усвідомили - це для них найправильніший, найперспективніший варіант: грай поки грається і не шукай добра від добра «, - написав главред журналу» Футбол«