Стрініч пройшов медобстеження в «Наполі»

Футбол України 29 Грудня, 19:55 913
Стрініч пройшов медобстеження в «Наполі»   | 19-27
Захисник «Дніпра» успішно пройшов медогляд в неаполітанському клубі.

Однак керівництво італійців заперечує цей факт, посилаючись на те, що медична інформація гравців конфіденційна.

Відповідно до джерела, контракт з «Наполі» хорват підпише відразу, як тільки завершиться його термін угоди з «Дніпром». Контракт Стрініча з українським клубом закінчується в кінці цього місяця, відзначає видання «Мatchday».

Стрініч підпише чотирирічний контракт із зарплатнею в 1,6 млн євро за сезон.