Віталій Вернидуб: «Біло-сині» показали, що у Києва знову дуже хороша команда»

Динамо Київ 29 Грудня, 21:09 853
Віталій Вернидуб: «Біло-сині» показали, що у Києва знову дуже хороша команда»  | 19-27
Захисник луганської «Зорі» Віталій Вернидуб, підводячи підсумки першої частини сезону, розповів журналістам про свої враження від гри лідера чемпіонату.

Захисник луганської «Зорі» Віталій Вернидуб, підводячи підсумки першої частини сезону, розповів журналістам про свої враження від гри лідера чемпіонату.

- «Динамо» з приходом Реброва демонструє дуже впевнений футбол. Уже в кінцівці минулого чемпіонату «біло-сині» показали, що у Києва знову дуже хороша команда. Тепер можна сказати, що у них новий етап у розвитку клубу. Думаю, цей зліт нікого не здивував. «Динамо» заслужено посідає перше місце, - цитує Вернидуба видання «Болельщик».