Екс-форвард «Динамо» Артем Мілевський звернувся до всіх, хто любить київський клуб.
«Хочу поздоровити всіх, хто любить «Динамо» Київ з Новим роком. «Только Киев, только победа!» Ярмола вперед», - написав Артем у своєму Інстаграмі та додав фото, на якому разом з Андрієм Ярмоленко радіє забитому голу.
