Грецький ПАОК налаштований підсилити свій склад аргентинцем Себастьяном Бланко, який втік із «Металіста» минулого літа.
Нагадаємо, що зараз півзахисник виступає за «Вест Бромвіч».
ПАОК має намір взяти гравця в оренду до кінця сезону, а потім домовлятися про повний викуп контракту. Та й то платити вони хочуть частинами, так як грецький клуб небагатий.
Що стосується Бланко, то аргентинець за півроку у складі «дроздів» зіграв цілих п'ять матчів, два з яких - у Кубку Ліги.