Захисник «Дніпра» Іван Стрініч прокоментував свій майбутній перехід в італійський «Наполі».
«Наполі» допоможе мені повернутися у збірну. Мені потрібно кілька днів, щоб відновити кондиції, і я буду готовий грати.
Тут досить сонячно. Я трохи знаю місто, я був тут з «Дніпром», - наводить слова Стрініча Corriere dello Sport.
Головний тренер «Наполі» Рафаель Бенітес додав, що для 27-річного новачка вже підготували спеціальну програму підготовки.
«Спокійніше, потрібно зараз пройти програму підготовки, яку ми підготували для тебе, а потім подивимося», - додав Бенітес, пише Трибуна