Ткачук: «Коли приїхав у «Металіст», у мене в кімнаті всі стіни були в плакатах «Динамо»

Динамо Київ 30 Грудня, 16:04 1029
Ткачук: «Коли приїхав у «Металіст», у мене в кімнаті всі стіни були в плакатах «Динамо»    | 19-27
Гравець харківського «Металіста» Юрій Ткачук зізнався, що був вболівальником «біло-синіх».

Гравець харківського «Металіста» Юрій Ткачук зізнався в інтерв'ю fakty.cv.ua., що був вболівальником «біло-синіх».

«Улюблений клуб? «Барселона», звичайно! Хоч в останні роки команда виграла менше трофеїв, однак там будується нова команда…Також з дитинства вболівав за «Динамо» (Київ), навіть, коли я приїхав у «Металіст», у мене в кімнаті всі стіни були в плакатах «Динамо». Радий, що вони зараз показують хороший футбол, атмосфера в команді Реброва чудова. Тим більше, в «Динамо» грає мій хороший друг по збірній Микита Бурда, з яким ми часто в одній кімнаті жили».