Ідейє потрапив у збірну найгірших гравців чемпіонату Англії

Динамо Київ 30 Грудня, 17:06 1880
Ідейє потрапив у збірну найгірших гравців чемпіонату Англії  | 19-27
Відомий британський інтернет-портал Goal.com визначив 11 найгірших гравців першого півріччя в чемпіонаті Англії.

В команду найгірших потрапив екс-форвард київського «Динамо» Браун Ідейє, який захищає нині кольори команди «Вест Бромвіч Альбіон».

«Браун Ідейє, якого «ВБА» придбав за рекордні для клубу 12,7 млн євро, боровся за місце у стартовому складі, проте лише раз зумів засмутити суперників. Головний тренер команди Алан Ірвін зізнався, що гравець збірної Нігерії не може забити навіть на тренуванні», - так описали невдалу гру Брауна.

Компанію в нападі нігерійцю становив не менше провальний трансфер «Ліверпуля» Маріо Балотеллі, за якого «мерсісайдці» "відвалили» 20 млн євро. Всього в 11 гірших за підсумками першого кола потрапили три гравці віце-чемпіона Англії, - повідомляє «Сегодня».

Воротар: Симон Міньоле («Ліверпуль»).

Захисники: Кайл Нотон («Тоттенхем»), Майк Вільямсон («Ньюкасл»), Деян Ловрен («Ліверпуль»), Пол Конческі («Лестер»).

Півзахисники: Матьє Фламіні («Арсенал»), Гастон Рамірес («Халл Сіті»), Шарль-Зогбия («Астон Вілла»), Хатем Бен Арфа («Халл Сіті»).

Нападники: Маріо Балотеллі («Ліверпуль»), Браун Ідейє («ВБА»).