Артем Мілевський: «Ворогів на полі потрібно поважати, а в житті всі ми можемо випити по чашці кави». ФОТО

Динамо Київ 31 Грудня, 08:54 1101
Артем Мілевський: «Ворогів на полі потрібно поважати, а в житті всі ми можемо випити по чашці кави». ФОТО  | 19-27
Екс-форвард київського «Динамо», а нині - нападник «Хайдука» у своєму Instagram вітає фанів з Новим роком та згадує часи своїх виступів за «біло-синіх».

Екс-форвард київського «Динамо», а нині - нападник «Хайдука« у своєму Instagram вітає фанів з Новим роком та згадує часи своїх виступів за «біло-синіх».

«Спогади. Ворогів на полі теж треба поважати. Ну а в житті, повірте, всі ми можемо випити по чашечці кави. З Новим роком!», - написав Артем Мілевський своєї країни», - пише Мілевський.