Головний тренер «біло-синіх» Сергій Ребров - про прогрес у грі команди у році, що минає:
- Якщо видно прогрес у грі футболістів, відчувається їхнє взаєморозуміння на полі, напевно, перший крок зроблено правильно. Це помітно, плюс додався результат. І вболівальники розуміють, що ми рухаємося у правильному напрямку, але це лише початок шляху, ніхто не збирається зупинятися.