«У першому турі президентських виборів у Хорватії було зареєстровано 1,6% недійсних бюлетенів. Трохи більший відсоток мало місто Спліт, де цифра дорівнювала 2,12%. Причина? Здається, це виборці зірки «Хайдука» - українця Артема Мілевського», - так висвітлює ситуацію хорватський портал Slobodnadalmacija.
Виявляється, екс-нападник київського «Динамо» є своєрідним альтернативним кандидатом на виборах президента Хорватії. Це підтверджує і створена у Facebook сторінка «Артем – наш президент», де останніми днями публікувалися гасла «Якщо віддасте голос за іншого кандидата, то проголосуєте даремно» та «Підіть на вибори та віддайте голос за Артема!».
«За чотири дні виборчої кампанії, коли Артем знаходиться не в Хорватії, кількість недійсних бюлетенів у Спліті вдвічі перевищила їх кількість на минулих виборах. Таким чином люди висловлюють незгоду зі списком існуючих кандидатів у президенти Хорватії», - написав адміністратор спільноти у Facebook.
«Чому я голосую за Артема? Тому що я не підтримую жодного з офіційних кандидатів. Мілевський же був великим футбольним талантом в Україні, потім запустив себе, почав трохи випивати і зіпсував свою кар'єру. Але після переходу в «Хайдук» він став не лише одним із кращих гравців команди, а й усієї ліги», - пояснює свою позицію Жошко зі Спліта.
Інший «виборець» екс-динамівця розповів, що Мілевський нагадує йому колишнього югославського футболіста та тренера Блажа Слішковіча.
«А за кого ще голосувати? Всі ці кандидати п᾿ять років тільки розмовляють із вами, але нічого не роблять. У країні низькі зарплати. А Артем своїм життєвим досвідом показав, що він має велике серце. При ньому ми не залишимося голодні ні духом, ні тілом. Артеме, поведи нас!», - сказав ще один прихильник Мілевського на ім᾿я Міро.
Повідомляється, що таку кампанію хорвати збираються продовжити і під час другого туру президентських виборів.
