Едмар: «Хочу виграти трофей із «Металістом» та зіграти на Євро-2016»

Футбол України 1 Січня, 10:33 666
Едмар: «Хочу виграти трофей із «Металістом» та зіграти на Євро-2016»   | 19-27
Півзахисник «Металіста» та збірної України Едмар продовжив угоду з харківською командою.

Півзахисник «Металіста» та збірної України Едмар продовжив угоду з харківською командою.

«Так, я дійсно продовжив контракт ще на два роки. Хочу обов'язково виграти з «Металістом» в майбутньому якийсь трофей, а також зіграти на Євро-2016 за збірну України», - цитує Едмара «Трибуна» із посиланням на Globo.

Нагадаємо, попередній контракт бразильця з «Металістом» закінчувався прийдешнім літом.