Півзахисник «Металіста» та збірної України Едмар продовжив угоду з харківською командою.
«Так, я дійсно продовжив контракт ще на два роки. Хочу обов'язково виграти з «Металістом» в майбутньому якийсь трофей, а також зіграти на Євро-2016 за збірну України», - цитує Едмара «Трибуна» із посиланням на Globo.
Нагадаємо, попередній контракт бразильця з «Металістом» закінчувався прийдешнім літом.