Артем Франков: «Новина про тернопільський «договорняк» - такий собі подаруночок ФФУ і ПФЛ до Нового року»

Футбол України 1 Січня, 10:54 864
Артем Франков: «Новина про тернопільський «договорняк» - такий собі подаруночок ФФУ і ПФЛ до Нового року»  | 19-27
Головний редактор «Футбол» про новий скандал в українському футболі.

Головний редактор журналу «Футбол» про новий скандал в українському футболі.

«Новина про тернопільське «дербі» - такий собі подаруночок ФФУ і ПФЛ до Нового року, безумовно привід для дуже серйозних розборок, в яких, щоправда, у нас немає ні найменшого досвіду - потрібно буде дуже щільно консультуватися з УЄФА (як скатати щось - це ми майстри, а от розслідувати і виводити на чисту воду...).

Я так зрозумів, що мова йде про ставки, які робилися з Тернополя по інету, але подробиць не знаю - зрештою, ці заходи можна було і заплутати, але, мабуть, хлопці абсолютно не соромилися (як колись один колишній динамівець, який вже повернувшись до Росії, зарядив на поразку своєї команди з... власного мобільного телефону!).

До речі, якщо вже справа на контролі УЄФА, то надій на доведення до пуття куди більше. Цікаве ось яке питання: ми повідомляємо УЄФА про розслідування з таких питань, наприклад, про поведінку «Енергії» в знаменитому матчі з «Оболонню»? І до речі, в якій стадії справа...

Облиште, в Новому році «допитаємо» Володимира Мариновського, він зараз повинен бути дуже жорстко зацікавлений в активності на посаді», - написав Артем Франков в своїй конференції на MatchDay.ua.