Михайло Фоменко: «Раніше в «Динамо» був набір хороших гравців, а тепер вони стали командою»

Динамо Київ 1 Січня, 12:00 2017
Михайло Фоменко: «Раніше в «Динамо» був набір хороших гравців, а тепер вони стали командою»  | 19-27
Головний тренер збірної України Михайло Фоменко пояснив ігровий прогрес київського «Динамо».

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко пояснив ігровий прогрес київського «Динамо».

«Такі результати виникли не на порожньому місці. Не можна говорити, що «Динамо» було поганим, а потім раптом стало хорошим. Йшла цілеспрямована робота на зборах, все йшло по наростаючій, футболісти вдосконалювали свої командні дії та вийшли на високий рівень. Раніше був набір хороших гравців, тепер вони стали командою», - цитує «Обозреватель» інтерв'ю Фоменка газеті «Команда».