Йожеф Сабо: «Сподіваюся, київське «Динамо» винесе необхідні уроки»

Динамо Київ 1 Січня, 15:05 981
Йожеф Сабо: «Сподіваюся, київське «Динамо» винесе необхідні уроки»  | 19-27
Заслужений тренер України Йожеф Сабо оцінив перспективи київського «Динамо» в плей-офф Ліги Європи, де команда Сергія Реброва зустрінеться з французьким «Генгамом».

Заслужений тренер України Йожеф Сабо оцінив перспективи київського «Динамо» в плей-офф Ліги Європи, де команда Сергія Реброва зустрінеться з французьким «Генгамом».

- Яким би загадковим не видався «Генгам», все ж перевагу віддаю саме команді Сергія Реброва.

Якщо «Динамо» буде виглядати так само, як цієї осені, однозначно, далі пройдуть саме українці.

Єдиною перешкодою може стати недооцінка суперника. Якщо провідні футболісти «Динамо» будуть думати, що пройдуть французів однією лівою, тоді з'являться великі проблеми.

Українські команди часто ставали жертвами свого недостатньо шанобливого ставлення до суперника. Сподіваюся, «Динамо» винесе необхідні уроки, - цитує Сабо «СЭ» в Украине».