«Генгам» підписав нового форварда

Світовий футбол 1 Січня, 19:17 918
«Генгам» підписав нового форварда   | 19-27
Суперник «Динамо» по Лізі Європи «Генгам» підсилився новим гравцем.

Суперник «Динамо» по Лізі Європи «Генгам» підсилився новим гравцем.

За повідомленням офіційного сайту французького клубу, новим гравцем команди став Янніс Салібур. Колишній гравець «Клермона» підписав контракт з «Генгамом» до червня 2018 року.