Мілевський: "Дуже радий за себе"

Динамо Київ 2 Жовтня, 12:40 1398
Мілевський: Дуже радий за себе | 19-27
Екс-форвард "Динамо" коментує успішний дебют у чемпіонаті Туреччини.

Нагадаємо, що в останньому матчі своєї команди Артем забив гол та віддав результативну передачу, що принесло перемогу "Газіантепспору". Задоволений форвард ділиться враженнями з "Фактами" - він розповідає, що дуже давно не забивав на професійному рівні, тому зараз "дуже радий за себе". Але не лише за себе, а й за команду, яка заробила першу перемогу у сезоні.

Мілевський із захопленням згадує атмосферу у роздягальні. "Турки дуже галасливі і емоційні, і мені це подобається", - каже футболіст. За його словами, у клубі дружній колектив, і він не має проблем зі спілкуванням. "Тут багато говорять англійською, а футбольна мова до того ж проста", - завершує Артем.