Артем Мілевський: «Вам якщо десь щось не так – зразу тренера знімати»

Динамо Київ 2 Жовтня, 13:00 2006
Артем Мілевський: «Вам якщо десь щось не так – зразу тренера знімати» | 19-27
Екс-форвард «Динамо» Київ Артем Мілевський продовжує ділитися новими фото з тренувань у «Газіантепспорі» та спілкуватися зі своїми друзями в соціальній мережі «Інстаграм».

Екс-форвард «Динамо» Київ Артем Мілевський продовжує ділитися новими фото з тренувань у «Газіантепспорі» та спілкуватися зі своїми друзями в соціальній мережі «Інстаграм».

У відповідь на питання одного зі своїх підписників: «Якщо приберуть Блохіна і запропонують назад в «Динамо» повернутися - погодився б»? Артем написав: «Дивне питання: вам якщо десь щось не так – зразу тренера знімати. Перемоги прийдуть і все буде як раніше. Вболівайте за клуб».

Наступний матч «Газіантепспор» зіграє цієї неділі проти проти «Кайсериспору». Артем, скоріш за все, вийде в основі.