Хорватський фахівець Роберт Просінечкі, призначений на початку грудня головним тренером збірної Азербайджану, вважає, що український «Дніпро» не повинен був пройти у плей-оф Ліги Європи.
«Досить хороший чемпіонат Азербайджану. Він - десь на рівні чемпіонату Хорватії. Сюди багато вкладають. В «еліті» виступають 10 команд, одним з них є «Карабах», який виступав у Лізі Європи в одній групі з італійським «Інтером», українським «Дніпром» і французьким «Сент-Етьєном». Хоча насправді, «Карабах» повинен був виходити з групи, а не «Дніпро», але суддя не зарахував чистий гол у ворота міланського «Інтера» в останньому турі», - цитує Просінечкі Azerisport.