«Сан-Паулу» запропонував за Дуду 4 млн євро

Динамо Київ 2 Січня, 12:52 741
«Сан-Паулу» запропонував за Дуду 4 млн євро  | 19-27
«Сан-Паулу» активізувався у переговорах з Дуду та хоче оголосити про перехід півзахисника, що належить київському «Динамо», до понеділка.

Бразильський портал Globo повідомляє, що за 60% прав на 23-річного бразильця «Сан-Паулу» пропонує 13 млн бразильських реалів (приблизно 4 млн євро). Клуб вже провів переговори із самим Дуду та досяг домовленості про укладення контракту на 5 років.

Як ми писали раніше, Дуду був близьким до переходу в «Корінтіанс», але через фінансові труднощі «Тімау» відмовилися від придбання футболіста, чим намагається скористатися «Сан-Паулу».