Форвард «Арсенала» Лукас Подольскі протягом 24 годин прибуде до Мілана для проходження медогляду «Інтері».
Клуби поки ще не домовилися про умови переходу 29-річного німця, який пробуде в оренді до кінця поточного сезону. Початкову пропозицію «нерадзуррі» «каноніри» відкинули, тепер же сторони почали другий етап переговорів.
Очікується, що після закінчення терміну оренди міланці зможуть викупити форварда за п'ять мільйонів євро.
У поточному сезоні Подольські провів сім матчів у чемпіонаті Англії, але голів не забив.