Шевченко виступатиме за «Динамо-2»

Динамо Київ 2 Січня, 16:59 1713
Шевченко виступатиме за «Динамо-2»  | 19-27
Голкіпер Олексій Шевченко, який повернувся з оренди в «Олімпіку» в «Динамо», продовжить виступи у другій команді столичного клубу.

Голкіпер Олексій Шевченко, який повернувся з оренди в «Олімпіку» в «Динамо», продовжить виступи у другій команді столичного клубу.

- У мене вже була зустріч з президентом Ігорем Суркісом, під час якої він сказав, щоб я доводив свою спроможність в іграх за «Динамо-2». Що ж, готовий до роботи, до нових випробувань, конкуренції не боюся. Більше того, вважаю, що вона йде тільки на користь, - зазначив 22-річний страж воріт у розмові з кореспондентом Footboom.com.