Фоменко: Як це - вдома і без глядачів?

Динамо Київ 2 Жовтня, 13:26 742
Фоменко: Як це - вдома і без глядачів? | 19-27
Тренер збірної України сподівається, що врешті-решт все буде добре.

Михайло Фоменко повідомляє в інтерв'ю  gazeta.ua, що дуже сподівається на те, що візит президента ФФУ до Швейцарії завершиться позитивно. "Бо як це - грати вдома і без глядачів", - дивується тренер.

Фоменко також засмучений з того приводу, що у разі невдачі у Швейцарії треба буде серйозно поговорити з футболістами, щоб налаштувати їх грати для порожніх трибун.