Після повернення з відпустки на гравців «Наполі» чекала тепла зустріч вболівальників, які прийшли на стадіон, щоб привітати своїх кумирів з завоюванням Суперкубку Італії.
Іван Стрініч був приємно вражений такою підтримкою, про що написав у соціальній мережі:
«Це неперевершені емоції! Дякую всім вболівальникам, які були присутні на тренуванні», - написав Стрініч у своєму «Твіттері».







