«Металіст» зіграє з «Інтером»

Футбол України 2 Січня, 20:57 1180
«Металіст» зіграє з «Інтером»   | 19-27
Азербайджанський футбольний клуб «Інтер» визначився з планами на зимовий збір.

Як повідомляє «footboom.com», посилаючись на azerisport.com, «банкіри» планують провести в Антальї 6 товариських ігор.
20-го січня клуб з «Баку» помірятися силами з харківським «Металістом».