«Динамо» пропонує контракт Коноплянці

Динамо Київ 3 Січня, 09:24 5149
«Динамо» пропонує контракт Коноплянці    | 19-27
Київське «Динамо» вступило у боротьбу за хавбека «Дніпра» Євгена Коноплянку. Ігор Суркіс збирається запропонувати Євгену статус найвисокооплачуванішого гравця столичного клубу.

Київське «Динамо» вступило у боротьбу за хавбека «Дніпра» Євгена Коноплянку. Ігор Суркіс збирається запропонувати Євгену статус найвисокооплачуванішого гравця столичного клубу.

Як стало відомо «Футбол Газета», Євгену пропонують 3, 3 млн доларів на рік за 5-річний контракт із «Динамо».

Як відомо, до завершення контракту Коноплянки залишилось всього півроку, а «Дніпро» так і не зумів вмовити хавбека залишитись. На українця претендує ряд відомих клубів, таких як «Інтер», «Мілан», «Ліверпуль» та «Галатасарай».

За попередніми даними, батько Коноплянки вже зустрічався із представниками київського «Динамо» і ймовірність переходу у «Динамо» значно зросла.