Колишній голкіпер київського «Динамо» Святослав Сирота, на своїй сторінці у Facebook, написав декілька рядків про Віктора Колотова.
«15 років тому помер Віктор Михайлович Колотов. Один з найбільш шанованих футболістів і тренерів. Не знаю жодної людини, яка сказала б про нього хоча б одне погане слово», - розповів Сирота.
«Коли мені тільки виповнилося 17 років, він дозволив мені залишитися в дублі «Динамо». Я йому за це дуже вдячний. Я бачив, як він ставиться до людей, як підтримує їх завжди, як намагається навчити молодь футболу та життю. Світла йому пам'ять!»
«Зараз їдемо на Лісове кладовище покласти квіти і згадати цю чудову людину», - написав Святослав.