Півзахисник «Ліверпуля» Стівен Джеррард підтвердив інформацію про те, що перейде в один з клубів МЛС.
«Я розумію реакцію з боку вболівальників, тому оголосив про своє рішення зараз. Не хотів, щоб у пресі з'являлися різні статті про те, що я залишаюся або йду, або ще щось. Роджерса постійно запитували про мене, іншим гравцям теж задавали питання.
Не думаю, що мені варто було мовчати, це було б не чесно, я поважаю наших вболівальників. Я відразу розповів про своє рішення тренеру.
Можу сказати, що на даний момент все складається так, що я продовжу кар'єру в Америці. Але поки я не готовий відмовлятися від інших варіантів. Але зараз я близький до угоди з командою з МЛС. Оголошу про свій вибір, як всі деталі будуть улагоджені», - наводить слова Джеррарда «Трибуна», посилаючись на офіційний сайт «Ліверпуля».