Мбокані: «У 2015-му я повернуся ще сильнішим!»

Динамо Київ 4 Січня, 08:14 806
Мбокані: «У 2015-му я повернуся ще сильнішим!»  | 19-27
Конголезький динамівець Дьємерсі Мбокані на своїй сторінці у Facebook шле вітання своїм фанам від себе та дружини.

Конголезький динамівець Дьємерсі Мбокані на своїй сторінці у Facebook шле вітання своїм фанам від себе та дружини.

«Я та моя дружина бажаємо вам всім щасливих свят. Нехай вас береже Бог протягом всього 2015 року, а усі ваші найпотаємніші бажання збуваються. Хочу подякувати вам за те, що ви весь цей час підтримували мене. У 2015-му я повернуся ще сильнішим!», - пише Мбокані.