Михайло Фоменко: «Не буде нічого страшного, якщо потрапимо у плей-офф Євро-2016»

Динамо Київ 4 Січня, 08:43 897
Михайло Фоменко: «Не буде нічого страшного, якщо потрапимо у плей-офф Євро-2016»   | 19-27
Головний тренер збірної України Михайло Фоменко розповів про завдання національної команди у відбірковому циклі Євро-2016.

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко розповів про завдання національної команди у відбірковому циклі Євро-2016.

Нагадаємо, згідно з регламентом турніру, якщо «синьо-жовта» дружина займе перше або друге місце у підсумковій турнірній таблиці своєї групи, то безпосередньо вийде у фінальну частину чемпіонату Європи. Третій ж рядок виведе українців в додатковий плей-офф раунд, де і продовжиться боротьба за путівки на Євро-2016.

«Нинішня схема турніру істотно підвищує шанси на вихід у фінал тих команд, які раніше там ніколи не грали. Сюрпризів вже було достатньо.

Плей-офф? Ми прагнемо зайняти одне з перших двох місць, але якщо і потрапимо в стикові матчі, то нічого страшного в цьому немає. Історія історією, а нам треба дивитися вперед», - цитує Фоменка dynamo.kiev.ua.

Як відомо, після чотирьох стартових турів відбіркового циклу Євро-2016 збірна України ділить зі збірною Іспанії друге і третє місце в турнірній таблиці групи «C», відстаючи від лідируючої Словаччини на три очки.