Поки ще захисник полтавської «Ворскли» Олександр Романчук готується до чергових змін у своїй кар'єрі.
Сам гравець не заперечує, що прощається з «Ворсклою», але після появи інформації про розірвання контракту ще не встиг побувати в Полтаві і залагодити всі формальності.
«Так, з Ворсклою доводиться прощатися, хоча новина про припинення співпраці трохи застала мене зненацька, - розповів захисник у розмові з кореспондентом Football.ua.- Я поки не був у Полтаві після Нового року, і ще не говорив з керівництвом. Тому в найближчі дні (думаю, відразу після Різдва) поїду в клуб і всі улагоджу, щоб за обопільною згодою отримати статус вільного агента. Але пошуками команди займаюся вже зараз, адже час іде, підготовка до другої частини сезону не чекає».
Нагадаємо, що Романчук опинився у «Ворсклі» минулої зими після розпаду київського «Арсеналу». Але закріпитися в команді Василя Сачка йому так і не вдалося. В результаті 30-річний захисник за рік відіграв лише дев'ять матчів у футболці ворсклян.