«Я завжди любив бразильський футбол. Був капітаном збірної Румунії на чемпіонаті світу в Мексиці. Там обмінявся футболками з Пеле. Правда, ми тоді програли з рахунком 2:3. Мені було всього 24 роки... Пам'ятаю, перед черговим чемпіонатом світу національна команда Румунії проходила підготовку в Бразилії. Так що я там пограв скрізь: у Порту-Алегрі, Белу-Орізонті, Ріо-де-Жанейро, Кампінасі. Добре знаю всі ці міста. Я був під великим враженням. Їх стиль гри, талант, техніка, поведінка на полі, атмосфера на стадіонах...
У Європі футбол більш дисциплінований. Тут все будується на фізичній підготовці і тактиці: гра швидка і напружена, немає часу на обдумування. А в Бразилії футбол спокійніший, не такий агресивний. Там кожен матч - видовище, справжній футбольний спектакль», - цитує Луческу офіційний сайт «Шахтаря».
Мірча Луческу: «Я завжди любив бразильський футбол»
Головний тренер «гірників» розповів про майбутню поїздку своєї команди в Південну Америку.