Леонід Буряк: «Перехід Коноплянки в «Динамо» цілком реальний»

Динамо Київ 4 Січня, 11:35 1480
Леонід Буряк: «Перехід Коноплянки в «Динамо» цілком реальний»  | 19-27
Колишній тренер «Динамо» та збірної України Леонід Буряк висловився щодо вірогідності переходу Євгена Коноплянки до київського клубу.

Колишній тренер «Динамо» та збірної України Леонід Буряк висловився щодо вірогідності переходу Євгена Коноплянки до київського клубу.

«На мій погляд, перехід Коноплянки з «Дніпра» в київське «Динамо» цілком реальний. Чому ні? Роналдо свого часу теж перейшов в «Реал», тому, хто платить, той і може дозволити собі таких гравців. Що ж стосується Коноплянки, то у нього влітку закінчується контракт, тому ще один аргумент на користь того, що ймовірність його появи в «Динамо» достатньо велика.

Звичайно, постає питання про те, як знайти на полі місце для Коноплянки в «Динамо», у якого зараз зіграний склад. Але в такому клубі як «Динамо» потрібна висока конкуренція, щоб гравці росли, і я думаю, що тренери столичної команди зможуть вирішити таку проблему.Тим більше він футболіст з українським паспортом.

Мені здається, Коноплянці, щоб прогресувати і рости, треба переходити вже в інший клуб, оскільки при всій повазі до «Дніпра», він переріс рівень цієї команди. «Динамо» в свою чергу все ж клуб вищого рівня, який зможе дати цьому футболістові нову мотивацію і він зможе в Києві домогтися ще більшого прогресу. Напевно, для нього прийшла пора визначатися: або європейський чемпіонат, або перехід в Україні в такий клуб як «Динамо».

Чи знизився рівень гри Коноплянки за минулий рік, судити складно, потрібно знати і бачити, як він тренується, які завдання перед ним ставляться на полі. Але, звичайно, для такого майстра потрібна стабільність, щоб не було такого враження, що він може зіграти один матч яскраво, а інший погано», - цитує Буряка Footboom.