Колишній тренер «Динамо» та збірної України Леонід Буряк висловився щодо вірогідності переходу Євгена Коноплянки до київського клубу.
«На мій погляд, перехід Коноплянки з «Дніпра» в київське «Динамо» цілком реальний. Чому ні? Роналдо свого часу теж перейшов в «Реал», тому, хто платить, той і може дозволити собі таких гравців. Що ж стосується Коноплянки, то у нього влітку закінчується контракт, тому ще один аргумент на користь того, що ймовірність його появи в «Динамо» достатньо велика.
Звичайно, постає питання про те, як знайти на полі місце для Коноплянки в «Динамо», у якого зараз зіграний склад. Але в такому клубі як «Динамо» потрібна висока конкуренція, щоб гравці росли, і я думаю, що тренери столичної команди зможуть вирішити таку проблему.Тим більше він футболіст з українським паспортом.
Мені здається, Коноплянці, щоб прогресувати і рости, треба переходити вже в інший клуб, оскільки при всій повазі до «Дніпра», він переріс рівень цієї команди. «Динамо» в свою чергу все ж клуб вищого рівня, який зможе дати цьому футболістові нову мотивацію і він зможе в Києві домогтися ще більшого прогресу. Напевно, для нього прийшла пора визначатися: або європейський чемпіонат, або перехід в Україні в такий клуб як «Динамо».
Чи знизився рівень гри Коноплянки за минулий рік, судити складно, потрібно знати і бачити, як він тренується, які завдання перед ним ставляться на полі. Але, звичайно, для такого майстра потрібна стабільність, щоб не було такого враження, що він може зіграти один матч яскраво, а інший погано», - цитує Буряка Footboom.