Олег Блохін: "Хто фаворит - покаже гра"

Динамо Київ 2 Жовтня, 15:59 1096
Олег Блохін: Хто фаворит - покаже гра | 19-27
Головний тренер "Динамо" відповів на питання журналістів перед матчем Ліги Європи з австрійським "Рапідом".

- Які очікування від завтрашньої гри? Чи є на вашу думку «Динамо» фаворитом зустрічі?

- Очікуємо на важку гру. Переглядали «Рапід», це дуже непроста команда. Можливо, нас вважають фаворитом, але все вирішиться лише на футбольному полі. У грі з «Генком» нас також вважали фаворитом ...

- Пам'ятаєте, як в 1986 році ви грали проти «Рапіда»?

- Чесно кажучи, після цього в моїй біографії було стільки ігор, тому не пам'ятаю. Проте добре пам'ятаю стадіон, який тоді називався «Праттер».

- Чи задоволені ви Александаром Драговичем?

- Я задоволений його грою. Ми купили хорошого гравця. Поки проблем з ним немає.

- Чи відчуваєте, що для нього це особлива зустріч?

- Знаю, що йому привезли нові бутси. Напевно, готується добре.

- Ви знайомі не з чуток з австрійським футболом. Чим він відрізняється від інших країн?

- Коли я виступав у Штайрі, ми грали на стадіоні «Рапіда», а на цьому стадіоні тільки за збірну. З того часу футбол в Австрії виріс. Я чудово пам'ятаю футболістів того часу - Кранкль, Пеццай. Зараз футбол змінився, але та прихильність до технічного футболу і коротким передачам, з якими грає «Рапід»,  і «Аустрія» вчора в Лізі чемпіонів , свідчить про те, що футбол в Австрії сильно змінився.

- Ви згодні, що «Динамо» вважається фаворитом?

- Це доводиться на футбольному полі. Ти можеш бути фаворитом, але при цьому програти 0:1.

- Який результат вас задовольнить?

- Не пропустити гол і забити два. Ми з «Генком» мали дуже багато моментів, але при цьому програли 0:1.

- Чи згодні ви з тим, що слабке місце «Рапіда» - гра крайніх захисників, особливо лівого? Хто буде грати проти них?

- Я не обговорюю тактику на завтрашню гру. До того ж, я ще не визначився зі складом, адже ми граємо через два дні на третій.

- У команді немає травмованих, усі здорові?

- Поки так. Ми привезли 21- го футболіста, завтра подивимося, хто в якому стані. Через декілька днів після «Рапіда» у нас гра з «Мететаллургом». Графік дуже важкий, але нічого страшного. Для мене хороший графік був би через три на четвертий - три гри за два тижні. А через два дні на третій набагато складніше.

- Ви свого часу грали в Австрії. Що відчуваєте , приїхавши сюди знову?

- Коли я потрапив в «Штайр Форвертс», це була маленька команда. Все-таки рівень не порівняти з «Динамо». Я люблю до Відня приїжджати. Хороше, гарне місто. Був би час, заїхав би в Штайр . Невелике містечко, але там всі дуже люблять футбол. Це був хороший період у моєму житті.

- Чи дозволите Драговичу сказати кілька слів команді перед грою?

- Установку на матч дає головний тренер.

- Як ви оцінюєте рівень готовності Шовковського? Яка ймовірність побачити його завтра у складі?

- Є тренер воротарів, який доповідає про готовність. Я б не ризикнув поставити не повністью готового гравця.

- Скільки ігор за участю «Рапіда» переглянули?

- На останню гру літав Кондратов, він доповів. Ми її не переглядали, тому що незрозуміла гра була, не всі основні гравці в ній брали участь. Переглядали і показували хлопцям в основному гру з «Туном», вона більш інформативна. В останній грі за рахунку 2:0 забили б третій м'яч, і гра б закінчилась. «Рапід» якось розвалився по ходу гри, чи то розслабився.