Йожеф Сабо: «Динамо» бракує Гармаша»

Динамо Київ 4 Січня, 12:36 1038
Йожеф Сабо: «Динамо» бракує Гармаша»  | 19-27
Експерт каналів «Футбол 1» / «Футбол 2» Йожеф Сабо висловився з приводу гравців опорної зони київського «Динамо».

Експерт каналів «Футбол 1» / «Футбол 2» Йожеф Сабо висловився з приводу гравців опорної зони київського «Динамо».

«Бракує в команді Гармаша, який прекрасно працює у відборі і добре підключається в атаку.

Сидорчук, звичайно, непогано грає, талановитий хлопець, але не вистачає стабільності.

Велозу теж молодець - виглядає значно краще, ніж у попередньому сезоні.

Тому в опорній зоні, я думаю, у «Динамо» проблем немає, проте повернення Дениса додасть впевненості команді», - цитує Сабо сайт footballua.tv.