Польський нападник «Динамо» Лукаш Теодорчик в інтерв'ю клубному журналу ФК «Динамо» (Київ) розповів про тонкощі своєї професії.
«Умови для підготовки в Києві практично ідеальні. У «Динамо» зроблено все можливе, щоб ти займався виключно вдосконаленням своєї гри. Врахована кожна дрібниця. Навіть така, про яку ще не встиг подумати. Що стосується самої гри, то принципової різниці між матчами польської та української ліг я не побачив. Може, через те, що я не грав проти «Дніпра», а проти «Шахтаря» вийшов лише на п'ятнадцять хвилин. У Лізі Європи чогось особливого у грі наших суперників теж не було. Відчутно в «Динамо» відразу те, що на кожен поєдинок стоїть завдання: тільки перемогти. Можливо, це і є ознака великої команди.
Якби я не був упевнений в собі, то не переходив би в «Динамо». Я знаю свої сильні сторони і добре знаю недоліки в своїй грі. Працюю над слабкими місцями. Так само роблять і мої партнери по команді. У когось з нас краще швидкість, у когось удар, хтось краще грає головою тощо. Справа тренера - вибрати, хто з нас більше потрібен на полі в той чи інший момент, в матчі з тією чи іншою командою. Моє завдання - проводити свій час на полі з максимальним результатом. Щоб визначити, чи добре зіграв нападник, не треба бути особливим футбольним фахівцем. Досить подивитися на табло. Якщо там нулі, немає твого прізвища, значить, слід працювати ще краще, щоб наступного разу табло виглядало так, як належить.
Прийнято говорити, що забиває не гравець, а команда, що немає особливого значення, хто саме забив. Але я думаю не так. Тому що забивати - моя робота. Якщо я цього не зробив, значить, підвів команду, яка працювала на мій успіх. З іншого боку, я не можу обіграти всю команду і забити. Нападнику потрібна допомога партнерів. У «Динамо» мої партнери - дуже сильні футболісти. Тому я готовий забивати стільки разів, скільки буду мати шансів. Нехай на табло готують лампочки або що там у них...
Для професіонала не повинно існувати проблеми відносин з колегами. Ми всі робимо спільну справу і працюємо на результат. Звичайно, поки складно в спілкуванні - я не поліглот. Але я не говорити сюди приїхав. На тренуваннях все розумію і все розуміють мене. Залишається тільки працювати», - цитує Dynamo.kiev.ua інтерв'ю Теодорчика клубному журналу ФК «Динамо» (Київ).