Експерт каналів «Футбол 1» / «Футбол 2» Йожеф Сабо вважає, що київському «Динамо» не потрібно посилення в зимове міжсезоння.
«Динамо» дуже добре укомплектоване, хіба що, можливо, виникають питання по лівому захиснику.
А так, загалом, якщо ніхто з лідерів взимку не покине команду, то посилення киянам не потрібно.
В запасі сидять досить сильні хлопці, і навіть якщо хтось з основних вибуває, йому швидко знаходиться гідна заміна», - заявив легендарний футболіст і тренер в інтерв'ю сайту footballua.tv.