Наставник «Манчестер Юнайтед» Луї ван Гал сподівається, що команда почне набирати більше очок на чужих стадіонах.
У нинішньому сезоні АПЛ «МЮ» виграв лише два виїзних матчі з десяти, що й дозволяє «Челсі» та «Манчестер Сіті» відірватися від команди ван Гала на дев'ять очок.
«Думаю, для мене і для футболістів 2014 рік вийшов вельми цікавим. Сподіваюся, в кінці сезону ми зможемо порадувати наших уболівальників позицією в таблиці».
«Звичайно, нам потрібно покращувати нашу гру. В останньому матчі зі «Сток Сіті» ми виглядали не кращим чином і втратили два очки у виїзному матчі».
«МЮ» необхідно покращувати результати на чужих полях, без цього нам не бути чемпіонами Англії», - цитує голандського фахівця Football.ua.