«Ман Сіті»: 45 мільйонів за зірочку «ірисок»

Світовий футбол 4 Січня, 15:37 607
«Ман Сіті»: 45 мільйонів за зірочку «ірисок»  | 19-27
21-річний півзахисник «Евертона» Росс Барклі вже заявив про себе в англійській Прем'єр-лізі і навіть зіграв десяток матчів за національну збірну, а «іриски» в останні два роки роблять все, щоб утримати талант.

21-річний півзахисник «Евертона» Росс Барклі вже заявив про себе в англійській Прем'єр-лізі і навіть зіграв десяток матчів за національну збірну, а «іриски» в останні два роки роблять все, щоб утримати талант.

Тим не менш, Daily Mail стало відомо, що останні невдачі змусили босів «Евертона» відпустити Барклі. Підопічні Роберто Мартінеса йдуть 13-ми в турнірній таблиці і потребують термінового підсилення, на яке потрібні гроші.

За даними джерела, клуб погодився продати Барклі за 45 мільйонів фунтів, які дозволять підписати відразу кілька новачків. При цьому оформити угоду максимально швидко і без шансів для конкурентів планує «Манчестер Сіті», адже гранд давно стежить за успіхами хавбека.

Відзначимо, що минулого літа «Евертон» підписав з Барклі новий контракт на 65 тисяч фунтів на тиждень, проте в Манчестері напевно готові істотно підвищити платню новачкові.