Передматчева прес-конференція головного тренера "Рапіда"

Динамо Київ 2 Жовтня, 17:57 896
Передматчева прес-конференція головного тренера Рапіда | 19-27
Перед грою Ліги Європи з київським "Динамо" головний тренер "Рапіда" Зоран Барішич поспілкувався з журналістами.

 ​ 

У майбутньому поєдинку ми повинні постати згуртованою командою, не припускатися помилок і постійно тиснути на суперника. Для цього ми повинні бути дуже добре готові фізично.

Київський клуб практично не має слабких сторін, має у своєму складі багато зірок і відрізняється командною єдністю. Насправді «Динамо» відповідає рівню Ліги Чемпіонів.

Ми з нетерпінням чекаємо цього матчу, тому що ми будемо грати проти команди високого рівня. Це великий виклик для нас. Для «Динамо» це, безумовно, доленосна гра, тому що вони повинні підніматися. Тим не менш, ми хочемо досягти максимального результату.

Олег Блохін - легенда, і як тренер, і як гравець. Я не вважаю, що він є тренером старої школи, а йде в ногу з часом.