Агенти гравців отримують від 5 до 15 відсотків гонорару від річної зарплати гравця за продовження угод своїх клієнтів з клубами.
Аналогічні відсотки належаться від трансефрної суми агентам під час укладення угоди свого клієнта з новим клубом.
Такий «базар» не подобається, наприклад, босу «Баварії» Карлу-Хайнцу Румменіґґе, який «волів би, аби ці суми платили не клуби Бундесліги, а самі гравці».