Нападник Фернандо Торрес прокоментував своє повернення в Мадрид.
Нападник Фернандо Торрес, повернення якого в «Атлетіко» сьогодні на стадіоні «Вісенте Кальдорн» привітали 45 тис. вболівальників, згадав про свій відхід з мадридської команди сім років тому, а також зізнався, що хоче вигравати з «матрацниками» трофеї.
«Відхід з «Атлетіко» був найважчим рішенням у моїй кар'єрі. Спостерігаючи з боку, я радів, коли клуб вигравав трофеї, і засмучувався, коли «Атлетіко» програвав.
Хочу подякувати всім, хто зробив для мене можливим повернення в «Атлетико». Я пішов, бо мені потрібно було рости, але тепер я бачу команду, яка виросла і конкурує з кращими в світі.
Моя мрія - вигравати трофеї з «Атлетико», - цитує 30-річного іспанського форварда «Телеграф», посилаючись на Goal.
Торрес перейшов у «Атлетіко» з «Мілана» на правах оренди, термін якої розрахований на півтора року. За «матрацників» форвард виступатиме під 19-м номером.
Нагадаємо, що Торрес виступав за «Атлетіко» з 2001 по 2007 рік, зігравши за цей час 244 матчі і забивши 91 гол.