«Сан-Паулу» зацікавлений в оренді Нема і придбанні половини прав на Дуду

Динамо Київ 4 Січня, 19:30 550
«Сан-Паулу» зацікавлений в оренді Нема і придбанні половини прав на Дуду   | 19-27
Стали відомі плани «Сан-Паулу» на трансфери півзахисників київського «Динамо» і «Шахтаря» Дуду і Веллінгтона Нема.

За інформацією Globo, бразильський клуб хоче викупити половину економічних прав на Дуду у «Динамо» за 3,4 млн євро, при цьому сплачуючи суму частинами. Решта 50 відсотків прав на півзахисника залишаться у киян.

«Сан-Паулу» також бажає орендувати Веллінгтона Нема на півтора року. Раніше повідомлялося, що «Шахтар» розглядає варіанти тільки продажі, оренда гравця в інший клуб гірників не цікавить.

Відзначимо, як стало відомо раніше, у трансфері Дуду зацікавлені «Корінтіанс», які можуть відмовитись від покупки через фінансові труднощі.

Кандидатурою Нема, в свою чергу, цікавиться китайський «Гуанчжоу Евергранд», пише видання «Трибуна».