У першому колі зі штрафних ударів забили 23 голи, що є найкращим показником за останні 17 років.
За перших сім турів першості Німеччини, коли арбітри ще не використовували білу речовину, було лише 6 голів зі штрафних (0,9 гола за тур).
Після жовтневого нововведення у 10 турах забили 17 голів зі штрафних (1,7 гола за тур).