Український захисник Сергій Мельник, який виступав у білоруському «Торпедо-БелАЗі«, хоче повернутися в УПЛ.
«Хотілося б, звичайно, повернутися в Україну і продовжити виступи в Прем'єр-лізі. Або в якійсь іншій країні. Але якщо не вийде, нічого страшного - поїду назад до Білорусі. У «Торпедо-БелАЗі« мене чекають«, - цитує Мельника footboom.com.
Відзначимо, що контракт 26-річного бека з клубом «Торпедо-БелАЗ« закінчився 1 грудня минулого року.