Екс-нападник київського «Динамо» Віктор Хлус зізнався, що невдалий виступ проти англійської «Астон Вілли» в 1/4 фіналу Кубка європейських чемпіонів-1981/82 стало найбільшим розчаруванням його професійної кар'єри футболіста.
«За всю мою ігрову кар'єру найбільше розчарування залишилося від чвертьфіналу Кубка європейських чемпіонів-1981/82, в якому ми зустрічалися з англійської «Астон Вілли». Поєдинки проходили навесні 1982 року. Перший матч ми зіграли в Сімферополі внічию 0:0. А другий програли з рахунком 0:2 в Бірмінгемі. Примітно, що і вдома, і в Англії була жахлива погода, грати - просто неможливо», - цитує Хлуса dynamo.kiev.ua, посилаючись на клубний журнал ФК «Динамо» (Київ).
«Динамо» — «Астон Вілла» — 0:0
«Астон Вілла» — «Динамо» — 2:0