Головний тренер «Генгама», суперника київського «Динамо» в 1/16 Ліги Європи Жослен Гурвеннек про перемогу його підопічних у першому офіційному матчі в 2015-му році в 1/32 Кубка Франції над «Дінан-Леоном»:
- У першому таймі суперник не залишив нам багато ігрового простору. Він грали в п'ять захисників і оборонялися дуже добре. Нам вдалося зберегти концентрацію і після того, як ми забили гол, який нас розкріпачив, то впевнено довели матч до перемоги (3:0).