«Динамо» на зборах зіграє з «Боруссією М-2» та «Базелем»

Динамо Київ 5 Січня, 10:54 1527
«Динамо» на зборах зіграє з «Боруссією М-2» та «Базелем»  | 19-27
Стали відомі спаринг-партнери київського «Динамо» на першому зимовому зборі.

Поступово підходить до кінця зимовий період відпусток наших футболістів.

Гравці вдосталь поїздили по світу, відпочивши, що називається, на славу.

Тим часом, фахівці, відповідальні за організацію передсезонних контрольних матчів, підшукали «біло-синім» суперників, у матчах з якими підопічні Сергія Реброва будуть набирати ігрові кондиції.

Отже, першу зустріч у 2015 році динамівці зіграють 19 січня проти другого складу менхенгладбахської «Боруссії».

На наступний день 20 січня в ролі спаринг-партнера виступить швейцарський «Базель».